fax: 15 864 83 04
e-mail: biuro@staszow.pl

Sesje Rady Miejskiej on-line

Zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza

W niedzielę, 12 listopada, na terenie Zalewu Nad Czarną odbyły się Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Staszów. Turniej dla wędkarzy zorganizowany został przez Urząd Miasta i Gminy w Staszowie oraz Zarząd Koła PZW „Nad Czarną”.

W zawodach wędkarskich wzięło udział 28 uczestników. Pierwsze miejsce, zdobywając 419 punktów, zajął Maciej Maciejewski. 169 punktów zdobyła Magdalena Jakubik, jedyna startująca w zawodach kobieta, zajmując przy tym 2 miejsce. „Brązowy medal” niedzielnych rozgrywek otrzymał Patryk Chamerski z liczbą punktów 132. 4 oraz 5 miejsce zajęli Ryszard Seweryn oraz Zdzisław Sawczuk, zdobywając kolejno 53 i 52 punkty.

Zwycięzcom nagrody wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Staszów Leszek Kopeć.