fax: 15 864 83 04
e-mail: biuro@staszow.pl

Sesje Rady Miejskiej on-line

Trzy medale dla zawodników SIGMY-OSiR

W sobotę, 14 stycznia, w Hali Legionów w kielcach odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Lekkiej Atletyce. W zawodach wzięły udział kluby sportowe: „Słoneczko” Busko Zdrój, „Żaczek” Połaniec, „ Gryf” Rytwiany, KKL Kielce, UKS „Czwórka” Ostrowiec Świętokrzyski, „ Olimp” Strawczyn, LZS „ Sigma-OSiR” Staszów.

Podopieczni Agnieszki Wawrzkiewicz zdobyli trzy medale. W kategorii młodzika I miejsce na dystansie 600m zdobył Mateusz Podsiedlik, II miejsce na tym samym dystansie wywalczyła Kamila Legiecka, Miłosz Kuca był IV, a VI miejsce zajął Michał Fudalewski. W kategorii juniora III miejsce w skoku w dal wyskakał Tomasz Ziarno. W tym samym dniu Izabela Jastrząb wzięła udział w halowych zawodach w Łodzi. Na dystansie 200m zajęła VIII miejsce. Gratulujemy!