Lider Aktywności Obywatelskiej

farma_duzeFundacja Aktywizacji i Rozwoju Młodzieży została wyróżniona prestiżowym tytułem "Lider Aktywności Obywatelskiej" 14 marca w Grand Hotelu w Kielcach odbyła się uroczysta gala na której wręczono nagrody laureatom konkursu.
Udział w konkursie mogły zgłosić osoby prywatne, instytucje oraz organizacje pozarządowe z terenu województwa świętokrzyskiego. Tytuł „Lidera Aktywności Obywatelskiej" otrzymali nominowani aktywnie działający na rzecz swojej społeczności lokalnej. Kapituła konkursu wybrała 5 finalistów spośród 39 kandydatów. Wyróżnienie w konkursie odebrała również Fundacja Aktywizacji i Rozwoju Młodzieży aktywnie działająca na terenie naszej gminy.  Nagrodę podczas gali odebrały Prezes Fundacji Aktywizacji i Rozwoju Młodzieży - Barbara Zamożniewicz i Justyna Górska - Sekuła - członek Zarządu.
Konkurs jest realizowany w ramach projektu pn. Regionalnie z pasją" współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach programu wspópracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Fundacja Aktywizacji i Rozwoju Młodzieży działa od 2005r. Powstała z inicjatywy kilku młodych osób związanych z powiatem staszowskim. Jest inicjatorem wielu działa angażujących młodzież do działania na rzecz swojej małej społeczności. Fundacja przez ostatnie 7 lat organizowała wymiany międzynarodowe, festiwale, szkolenia, warsztaty, wystawy, cykliczne plenerowe kino i dziesiątki innych mniejszych akcji kulturalnych.

Strona Fundacji: www.fundacjafarma.pl

 

min

 

  inwest_2011
baner_eliminacja_wykluczeni
baner_wsparcie
2012POKLbanerdowl

umig

Urząd Miasta i Gminy
w Staszowie

tel.: (015) 864 83 05
fax: (015) 864 83 04
e-mail: biuro@staszow.pl

Straż Miejska
tel.: (015) 864 83 71
straz.miejska@staszow.pl

leszekkopec

Burmistrz
mgr Leszek Kopeć

EwaKondek

Zastępca Burmistrza
dr Ewa Kondek

 

Więcej danych:

monit 2015 04

wisniowa_01m
ystaszow